KURUMSAL

Sayın Yetkili,
Firmamız 1993 yılında Hadımköy /İstanbul'da kurulmuştur. Kurulumundan 2000 yılına kadar; ekstrüksiyon, sıvama ve kesme kalıpları, hidrolik makine imalatı üzerine faaliyet göstermiştir. Bu tarihten sonra enerji ve elektrik sektörüne girmiştir. Alçak ve orta gerilim direkleri, elektrik pano ve enerji nakil hattı yan parçaları imalatını ürün yelpazesine eklemiştir. Bununla birlikte çokgen kesitli konik aydınlatma direklerine olan talebin artmasıyla; Aydınlatma Direği, Projektör Direği, Bayrak Direği, Anten ve Verici Direkleri, Mobese Güvenlik Kamera Direklerinin siparişleri imalatımızın tamamını kapsamıştır. Bizde bu yeni talep doğrultusunda kendimizi ve makine parkurumuzu sürekli yenilemiş yeni makineler, yeni üretim bantları, mühendis kadrosunun oluşturulması, proje takip bölümü kurulması ile Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde Kule Direk'ı bir marka haline getirdik.

Takdir edildiği gibi bir piyasada sürekliliği sağlamak ve müşteri memnuniyetini önde tutmak için sürekli gelişmek ve kaliteyi en üst safhada tutmak gerekmektedir. Bizde Kule Direk markası olarak bu bilinç ve inançla dünya piyasasında rekabet edebilmek için; devamlı, gelişimci ve teknolojiyi takip eden; kalifiye eleman ve ekipmanla çalışma; hırslı; çelik işlemeyi seven bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Ayakta kalmamızın ve gelişmemizin tek sırrının da bu olduğu inancında olan bir firmayız.

Kule Direk imalatın yanında gerek mühendis, gerek ara eleman, gerekse usta yetiştirme konusunda hem fabrika bünyesinde hem de çeşitli seminer ve kurslarla personelin öncelikle kendi iş gelişimini ve şahsi becerisini arttırmış ve yine üretim kalitesini de arttırmayı hedefleyerek yüzlerce kişi yetiştirmiş ve bir okul vizyonun da yetiştirmeye devam etmektedir.

Dünümüzde olduğu gibi bugün ve yarınımızda da siz çalışma ortaklarımızla yaptığımız çalışmalardan son derece mutluyuz. En içten saygılarımızla,

Kule Direk